מפגש

צורה

תוכן

איך הכל התחיל

מיזם הפורמה התפתח מתוך ולמען קהילת המעצבים החרדים, במטרה לעודד שיח עיצובי איכותי ובחתירה לרמה מקצועית גבוהה. הפעילות מתרכזת בהפצת ידע, השראה, וחדוות יצירה דרך חשיפה לתכנים וכלים רלוונטיים, שיתופי פעולה עם גורמים מקצועיים בארץ ובעולם, ועידוד התפתחות אישית, מקצועית ויצירת קשרים בין חברי הקהילה.

הקהילה

הלב של קהילת הפורמה הוא האירועים – מגוון של סדנאות, הרצאות, וימי עיון המועברים על ידי מעצבים ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה. התכנים מוקפדים, מרתקים ורלוונטיים, והכל באווירה נעימה של שיתוף פעולה, למידה והתפתחות.

המגזין

מגזין הפורמה נותן במה לשיח מעמיק ואיכותי בנושאי עיצוב, ומתעדכן מדי חודש עם מאמרים מרתקים ומעוררי מחשבה מתחומי ידע מגוונים. המגזין עובד בשיתוף פעולה עם כותבים וכותבות מעולים, כדי להפיץ ידע והשראה בין חברי הקהילה.

אירועים קודמים

אירועים אחרונים

השותפים שלנו

רוצים לדעת ראשונים על האירוע הבא?

בואו להיות שותפים!

יש לכם רעיון שאנחנו חייבים לשמוע?
רוצים לספר לנו איך היה לכם באירוע האחרון?
להסביר לנו מה לא בסדר בלוגו שלנו?
להשוויץ בעבודה האחרונה שלכם... או סתם לדבר?

האירועים

הלב של קהילת הפורמה הוא האירועים - מגוון של סדנאות, הרצאות, וימי עיון המועברים על ידי מעצבים ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה. התכנים תמיד מרתקים ורלוונטיים, והכל באווירה נעימה של שיתוף פעולה, למידה והתפתחות.

המגזין

מגזין הפורמה נותן במה לשיח מעמיק ואיכותי בנושאי עיצוב, ומתעדכן מדי חודש עם מאמרים מרתקים ומעוררי מחשבה מתחומי ידע מגוונים. המגזין עובד בשיתוף פעולה עם כותבים וכותבות מעולים, כדי להפיץ ידע והשראה בקהילה.

ליצירת קשר

יש לכם רעיון שאנחנו חייבים לשמוע?
רוצים לספר לנו איך היה לכם באירוע האחרון? להסביר לנו מה לא בסדר בלוגו שלנו? להשוויץ בעבודה האחרונה שלכם... או סתם לדבר?