מפגש #6

י' שבט

6.2.17

מנהל קהילתי הר נוף, ירושלים

18:00

18:00

התכנסות
ונטוורקינג

18:30

18:30

18:30 | ליאור יאיר

איך נכון להציג אפיון ועיצוב ללקוחות

העבודה שלנו מתחלקת ל-2 חלקים עיקריים. עבודה על המוצר והצגתו. חוסר יכולת להציג את העבודה שלנו בצורה נכונה פוגעת בנו ובתוצר. כמה פעמים יצא לכם לזרוק קונספט טוב לפח רק בגלל שהלקוח או המנהל שלכם לא אהבו אותו? אנו נדבר על כיצד נכון להציג אפיון ואף עיצוב, נדבר על רטוריקה ככלי להעברת מסר, נציג שיטות לניהול פגישת הצגה ונסקור דוגמאות למצגות טובות.

אודות המרצה:

שותף ומייסד ב create ממייסדי תחום חווית המשתמש בישראל, איש מוצר בעל ניסיון של מאות פרויקטים אבל עדיין חולם על ממשקים בלילה. בעבר: מנכ״ל ושותף בנטקראפט. איש מוצר בכיר ב-Wix, מנהל מחלקת מוצר ב-Comigo, מייסד NetcraftAcademy, UXonBeer, DigitalPlay. נהנה ללמד ולהעביר ידע. מרצה קבוע בכנסים ואירועים מסביב לעולם.

20:00

20:00

20:00 | אורי גנות

סודות החשיבה היצירתית

האם באמת צריך להיות גאון כדי לייצר שיווק ופרסום גאוני?
הרצאה מאלפת ושוברת פרדיגמות החושפת מספר מצומצם וסופי של תבניות חשיבה, עליהן מושתתים כל הרעיונות הקראטיביים באשר הם.
בבסיס ההרצאה טענה מהפכנית: כל אדם יכול ליצר עבודה קריאטיבית ברמה הגבוה ביותר בין אם הוא גאון או אדם פשוט מן המניין.
במהלך ההרצאה, מהלכי השיווק והפרסום הטובים ביותר בארץ ובעולם מנותחים תחת מבטו הייחודי והנוקב של אורי גנות, ותבניות החשיבה הסודיות שמאחוריהם נחשפות לציבור הרחב.
ההרצאה מדגימה הלכה למעשה כיצד תבניות החשיבה הללו בנויות, כיצד הן פועלות, וכיצד גם אדם רגיל לחלוטין יכול להגיע שוב, ושוב, ושוב, פעם אחר פעם, לתוצאות קראטיביות גבוהות ולעיתים אף פורצות דרך
 

אודות המרצה:

אורי גנות, מבכירי תעשיית הפרסום בארץ. בעל 17 שנות ניסיון בענף הפרסום והתקשורת, אייש קשת של תפקידים בכירים במשרדי הפרסום הגדולים והמובילים בישראל. בין היתר פוגל לוין O&M, באומן בר ריבנאי SATCHI & SATCHI, גיתם BBDO , יהושעTBWA , שמעוני פינקלשטיין DRAFTFCB, דרורי שלומי BBDO. במסגרת הקריירה שלו במשרדי הפרסום השונים, יצר כמה ממהלכי הפרסום והשיווק המשמעותיים ביותר שנעשו בארץ בשנים האחרונות כדוגמת: זה שאתה נושם לא אומר שאתה חי - עבור אלפא רומאו במסגרת עבודתו בדרורי שלומי BBDO, הכי קרוב אליך אמא - עבור מטרנה במסגרת עבודתו בטמיר כהן JWT .

21:15

21:15

השראות וטיפים
מחברים

רוצים גם אתם לשתף?
דברו איתנו בסוף הערב ונשמח לצרף אתכם למפגש הבא.
 
 

22:00

22:00

סיכום
ונטוורקינג

איפה?

מינהל קהילתי הר נוף,
רחוב הרב רפאל קצנלבוגן 43, ירושלים

סדנת טרנדים קיץ 2019

מה.

מפגש #6
הפורמה

מתי.

6.2.17, י׳ שבט
18:00-21:00 ​

איפה.

מנהל קהילתי הר-נוף
ירושלים

האירוע למעצבים ומעצבות – ויתקיים בהפרדה   |   'הפורמה' הוא מיזם ללא מטרות רווח   |   המפגשים מיועדים למעצבים.ות בעלי ניסיון בתחום   |   עלות מסובסדת: 50 ש"ח

האירועים

הלב של קהילת הפורמה הוא האירועים - מגוון של סדנאות, הרצאות, וימי עיון המועברים על ידי מעצבים ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה. התכנים תמיד מרתקים ורלוונטיים, והכל באווירה נעימה של שיתוף פעולה, למידה והתפתחות.

המגזין

מגזין הפורמה נותן במה לשיח מעמיק ואיכותי בנושאי עיצוב, ומתעדכן מדי חודש עם מאמרים מרתקים ומעוררי מחשבה מתחומי ידע מגוונים. המגזין עובד בשיתוף פעולה עם כותבים וכותבות מעולים, כדי להפיץ ידע והשראה בקהילה.

ליצירת קשר

יש לכם רעיון שאנחנו חייבים לשמוע?
רוצים לספר לנו איך היה לכם באירוע האחרון? להסביר לנו מה לא בסדר בלוגו שלנו? להשוויץ בעבודה האחרונה שלכם... או סתם לדבר?