מפגש #5

כ"א תמוז

27.07.16

בית הנסן, ירושלים

18:00

18:00

התכנסות
ונטוורקינג

18:30

עדלי סטוק​
18:30

18:30 | עדלי סטוק

הרחוב כשדה טיפוגרפי

הרחוב הוא שדה טיפוגרפי עשיר מאין כמוהו, הוא יוצר נקודת מפגש בין טיפוגרפיה שעוצבה על ידי מעצבים שונים. יש עיצוב של שלטים, בעלי חנויות וסתם אנשים שכתבו בכתב ידם שלט שמבקש לא לחסום את החניה לדוגמה. המרחב האורבני לא מבחין בין המעצבים. הרחוב מקבל את כולם. שכבות של עשרות שנים וטכניקות שרק מחכות שמישהו יגלה אותן. והכל פתוח וחופשי, בלי יוהרה עיצובית. כמו כן, ינק ידבר על חלק מפרויקטים שקשורים בריבייבל ובעשיית האותיות לחברות.

אודות המרצה:

מבכירי מעצבי האותיות בארץ. עוסק במחקר ופיתוח של האות העברית, מורה לעיצוב אות בבצלאל ובשנקר, וגם פריק של אופניים 🙂 בנוסף, ינק הוא צייד רחוב - רבות מהאותיות שעיצב תחילתם במפגש עם שלט או כתובת קיר, וסופם בשימוש נרחב של אלפי מעצבים הרמה והאיכות של סטודיו פונטף סטודיו פונטף לעיצוב גופנים זכו להכרה בכמה וכמה תחרויות בינלאומיות ביניהן TDC ופרסי Bukva raz. את הגופנים שינק מעצב ניתן לראות בכל תחומי החיים בישראל, מהעיתונות הכתובה דרך תמלילים של חברות ועד לגופנים הרשמיים של גוגל בעברית.

20:15

20:15

20:15 | ינק יונטף

טיפוגרפיה שמחברת בין אנשים

עיצוב הוא לפעמים מקצוע בודד. אנחנו יושבים במשך שעות רבות לבד מול המסך ויוצרים עולמות, אבל בסה"כ מה שכולנו רוצים זה להרגיש חלק ממשהו. בהרצאה זו אספר על אותיות שיוצאות מתוך המסך. על טיפוגרפיה שמחברת בין אנשים. על החשיבות של תעוזה, ועל יצירה שנעשית מתוך אינטואיציה. על גרפיקה שהיא שירה, על עיצוב ישראלי, על איך עושים אותיות שמחות, על תהליכי יצירה, על קולות פנימיים, על חיפושים, השראות ורגשות.

אודות המרצה:

טיפוגרף, מעצב ויוצר שאוהב לעבוד בשיתופי פעולה עם אנשים טובים כדי לעשות דברים טובים. הקים את קבוצת הגופנים אאא, ממייסדי מגזין אנטייטלד, ובין לבין נהנה לצלם, לעצב וגם לתכנת. בוגר המחלקה לתקשורת חזותית בשנקר והחוג לצילום במכללת הדסה ירושלים. חי בין עונות מעבר ותמיד רודף אחר משהו, או שהמשהו הזה רודף אותו. מסוגל להעיף עפיפונים בים במשך שעות, אבל לא עושה את זה.

21:15

21:15

21:15 | רן סגל

שווים את הכסף

מה באמת הלקוחות שלכם רוצים, צריכים ומוכנים לשלם עבורו? ייתכן שלא מה שחשבתם. בשיחה נדבר על איך להביא יותר ערך ללקוחות שלנו, ואיך לגרום להם להבין את שווי הערך הזה, כדי שישמחו לשלם לנו בהתאם.

אודות המרצה:

רן סגל הוא מעצב. הוא עבד בעולם הפרסום והמיתוג, בחברות סטארטאפ והיום מחלק את זמנו בין עבודה על פיתוח מוצרים לקהילת המעצבים ועבודה עם לקוחות. רן מאמין שעיצוב זה חשוב, שמעצבים עושים עבודה חשובה, ושהם צריכים להתנהל ולהיות מתוגמלים בהתאם.

22:15

22:15

סיכום
ונטוורקינג

איפה?

בית הנסן, רחוב גדליהו אלון 14, ירושלים

סדנת טרנדים קיץ 2019

מה.

מפגש #5
הפורמה

מתי.

27.07.16, כ״א תמוז
18:00-21:00 ​

איפה.

בית הנסן
ירושלים

האירוע למעצבים ומעצבות – ויתקיים בהפרדה   |   'הפורמה' הוא מיזם ללא מטרות רווח   |   המפגשים מיועדים למעצבים.ות בעלי ניסיון בתחום   |   עלות מסובסדת: 50 ש"ח

האירועים

הלב של קהילת הפורמה הוא האירועים - מגוון של סדנאות, הרצאות, וימי עיון המועברים על ידי מעצבים ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה. התכנים תמיד מרתקים ורלוונטיים, והכל באווירה נעימה של שיתוף פעולה, למידה והתפתחות.

המגזין

מגזין הפורמה נותן במה לשיח מעמיק ואיכותי בנושאי עיצוב, ומתעדכן מדי חודש עם מאמרים מרתקים ומעוררי מחשבה מתחומי ידע מגוונים. המגזין עובד בשיתוף פעולה עם כותבים וכותבות מעולים, כדי להפיץ ידע והשראה בקהילה.

ליצירת קשר

יש לכם רעיון שאנחנו חייבים לשמוע?
רוצים לספר לנו איך היה לכם באירוע האחרון? להסביר לנו מה לא בסדר בלוגו שלנו? להשוויץ בעבודה האחרונה שלכם... או סתם לדבר?