מפגש #8

י"ז אלול

28.8.18

אמן-בצלאל, ירושלים

18:00

18:00

התכנסות
ונטוורקינג

18:30

18:30

18:30 | עודד בן יהודה

ההישן והטוב
או סתם מיושן?

בין לוגו מוזאון תל אביב, והאוניברסיטה העברית, למיתוג מוזאון ארץ ישראל ואוניברסיטת תל אביב - מתי משמרים לוגואים של מותגים, ומתי משנים אותם ומעדכנים אותם? מה ערך הנוסטלגיה במיתוג עכשווי, ואיך פורטים על נימי נפשם של הקהל

אודות המרצה:

מייסד, ומנהל קריאייטיב של סטודיו לעיצוב וחקר מותגים: Words and Graphics, בעברו לימד במחלקה לתקשורת חזוית בויצו חיפה, במחלקה לאדריכלות בבצלאל והיום בשנקר במחלקה לתקשורת חזותית, במסלול אוצרות, ובמחלקה לאדריכלות של אוניברסיטת תל אביב. בעברו שימש ככתב עיצוב במגזין TimeOut תל אביב, במעריב, ולפני שבע שנים היה ממקימי אתר il.co.xnet ,והיום בעל טור קבוע שם במדור עיצוב.

20:00

20:00

20:00 | רוני לוית

גרף שווה אלף מילים

עולמנו כיום מציף אותנו במידע מכל מין וסוג, מידע אותו אנחנו מוכרחים לעבד במהירות וביעילות. אנחנו מוצאים את עצמו מחפשים כל הזמן דרכים לצרוך את המידע מהר יותר ובאופן יעיל יותר. כאן נכנסת האינפוגרפיקה, פלח בעיצוב גרפי המתמקד ביצירת ויזואליזציה של מידע רב-רבדים, תהליכים מסובכים או קבצי נתונים מורכבים. נראות זו תהפוך את המידע מרשימה של מספרים או טקסט ארוך ומסורבל, לאימג' שקל וכיף לקרוא אותו! ההרצאה תעביר סקירה מהירה של התפתחות התחום, דרך המצאת הגרף הראשון, דרך גיבוש מפת הרכבת התחתית בלונדון ועד גוגל אנליטיקס. נעבור על עבודות אינפוגרפיקה מודרניות שנעשות היום, דרכם נבחן מהו התהליך ליצירת אינפוגרפיקה יעילה וחיננית.

אודות המרצה:

רוני לוית בוגרת המחלקה לתקשורת חזותית בבצלאל בהצטיינות. מעצבת מובילה בתחום עיצוב נתונים ומידע בישראל. כותבת ומעצבת עמודי סטטיסטיקה לעיתונים שונים בארץ. ב-2009 הוציאה לאור את ספרה הראשון "אטלס ישראל - מיפוי סובייקטיבי של מדינת ישראל" בהוצאה פרטית. ב-2012 תורגם ספרה לגרמנית ולאנגלית, ויצא לאור בהוצאת "AphorismA Verlag" בגרמניה. מלמדת ומרצה בנושא אינפוגרפיקס בבצלאל וב-HIT חיה ועובדת בתל אביב

21:00

21:00

השקת המגזין הדיגיטלי
של הפורמה

מה החזון שעומד מאחורי המגזין? מה יהיה בו? מי שותף בו? שיחה פתוחה על לימוד דינאמי, על עולם משתנה, התקדמות מקצועית ואיך עושים את זה נכון.

21:30

21:30

סיכום
ונטוורקינג

איפה?

אמן - בצלאל, רחוב זכרון יעקב 5, ירושלים

סדנת טרנדים קיץ 2019

מה.

מפגש #8
הפורמה

מתי.

28.8.18, י״ז אלול
18:00-21:00 ​

איפה.

אמן-בצלאל
ירושלים

האירוע למעצבים ומעצבות – ויתקיים בהפרדה   |   'הפורמה' הוא מיזם ללא מטרות רווח   |   המפגשים מיועדים למעצבים.ות בעלי ניסיון בתחום   |   עלות מסובסדת: 50 ש"ח

האירועים

הלב של קהילת הפורמה הוא האירועים - מגוון של סדנאות, הרצאות, וימי עיון המועברים על ידי מעצבים ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה. התכנים תמיד מרתקים ורלוונטיים, והכל באווירה נעימה של שיתוף פעולה, למידה והתפתחות.

המגזין

מגזין הפורמה נותן במה לשיח מעמיק ואיכותי בנושאי עיצוב, ומתעדכן מדי חודש עם מאמרים מרתקים ומעוררי מחשבה מתחומי ידע מגוונים. המגזין עובד בשיתוף פעולה עם כותבים וכותבות מעולים, כדי להפיץ ידע והשראה בקהילה.

ליצירת קשר

יש לכם רעיון שאנחנו חייבים לשמוע?
רוצים לספר לנו איך היה לכם באירוע האחרון? להסביר לנו מה לא בסדר בלוגו שלנו? להשוויץ בעבודה האחרונה שלכם... או סתם לדבר?