מפגש #4

י‎״ט אדר א׳

28.2.16

בית קנדה, ירושלים

18:00

18:00

התכנסות
ונטוורקינג

18:30

18:30

18:30 | דניאל מרמרי

גריד -
בניית מערכת יחסים

גריד נתפס בעיני רבים כמדכא יצירתיות. אך ההיפך הוא הנכון - גריד מאפשר ליצירתיות לפרוח. מהם מאפייני הגריד? איך להפיק מגריד את המיטב? מתי (והאם בכלל חייבים) להשתמש בגריד? ומתי מותר לשבור את הגריד? ההרצאה מיועדת לכל מי שמשתמש בגריד: אנשי פרינט ודיגיטל

אודות המרצה:

מעצב גרפי מאייר ומרצה. בעל ניסיון עשיר בעיצוב, בדגש על טיפוגרפיה, אינפוגרפיקה, בניית גרידים, עיצוב מגזינים דיגיטליים ועיתונים. עובד כעשר שנים בתפקיד העורך הגרפי של עיתון "גלובס".

19:30

19:30

19:30 | אברהם קורנפלד

טיפוגרפיה שמחברת בין אנשים

עיצוב הוא לפעמים מקצוע בודד. אנחנו יושבים במשך שעות רבות לבד מול המסך ויוצרים עולמות, אבל בסה"כ מה שכולנו רוצים זה להרגיש חלק ממשהו. בהרצאה זו אספר על אותיות שיוצאות מתוך המסך. על טיפוגרפיה שמחברת בין אנשים. על החשיבות של תעוזה, ועל יצירה שנעשית מתוך אינטואיציה. על גרפיקה שהיא שירה, על עיצוב ישראלי, על איך עושים אותיות שמחות, על תהליכי יצירה, על קולות פנימיים, על חיפושים, השראות ורגשות.

אודות המרצה:

טיפוגרף, מעצב ויוצר שאוהב לעבוד בשיתופי פעולה עם אנשים טובים כדי לעשות דברים טובים. הקים את קבוצת הגופנים אאא, ממייסדי מגזין אנטייטלד, ובין לבין נהנה לצלם, לעצב וגם לתכנת. בוגר המחלקה לתקשורת חזותית בשנקר והחוג לצילום במכללת הדסה ירושלים. חי בין עונות מעבר ותמיד רודף אחר משהו, או שהמשהו הזה רודף אותו. מסוגל להעיף עפיפונים בים במשך שעות, אבל לא עושה את זה.

20:30

20:30

השראות וטיפים
מחברים

רוצים גם אתם לשתף?
דברו איתנו בסוף הערב ונשמח לצרף אתכם למפגש הבא.
 
 

21:00

21:00

סיכום
ונטוורקינג

איפה?

בית קנדה, רחוב דוד רזיאל 27, ירושלים

סדנת טרנדים קיץ 2019

מה.

מפגש #4
הפורמה

מתי.

28.2.16, י״ט אדר א׳
18:00-21:00 ​

איפה.

בית קנדה
ירושלים

האירוע למעצבים ומעצבות – ויתקיים בהפרדה   |   'הפורמה' הוא מיזם ללא מטרות רווח   |   המפגשים מיועדים למעצבים.ות בעלי ניסיון בתחום   |   עלות מסובסדת: 50 ש"ח

האירועים

הלב של קהילת הפורמה הוא האירועים - מגוון של סדנאות, הרצאות, וימי עיון המועברים על ידי מעצבים ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה. התכנים תמיד מרתקים ורלוונטיים, והכל באווירה נעימה של שיתוף פעולה, למידה והתפתחות.

המגזין

מגזין הפורמה נותן במה לשיח מעמיק ואיכותי בנושאי עיצוב, ומתעדכן מדי חודש עם מאמרים מרתקים ומעוררי מחשבה מתחומי ידע מגוונים. המגזין עובד בשיתוף פעולה עם כותבים וכותבות מעולים, כדי להפיץ ידע והשראה בקהילה.

ליצירת קשר

יש לכם רעיון שאנחנו חייבים לשמוע?
רוצים לספר לנו איך היה לכם באירוע האחרון? להסביר לנו מה לא בסדר בלוגו שלנו? להשוויץ בעבודה האחרונה שלכם... או סתם לדבר?