אותיות

או לא להיות

הרצאת השראה מאת אלעד משען

ט' אייר

3.5.2020

21:00

מהמחשב שלכם בבית

18 ₪

לחובבי הטיפוגרפיה - הרצאת השראה שאסור לפספס

לאלעד משען יש פינה חמה בלב לאות העברית. במהלך השנים תרם את חלקו הצנוע לנוף הטיפוגרפי בארץ, דרך לטרינג, לוגוטייפים ואף פונטים מסחריים שונים. 

בהרצאה, אלעד יקח אתכם למסע אישי שמתחיל אי שם בירושלים של שנות השמונים, דרך מסעות ושליחויות בעולם, חזרה אל הנוף והתרבות הישראלית – וכל זאת דרך עדשה טיפוגרפית חוקרת וסקרנית, בודקת ומנסה, לומדת ויוצרת.

אם אותיות הן אבני יסוד במגדל פועלכם, אתם מוזמנים להצטרף להצצה אל מאחורי הקלעים של מעצב עם התפעלות והערכה לעולם האותיות העבריות. 

 

אלעד משען –  מנהל הקריאייטיב הראשי באחת מחברות המיתוג המובילות בארץ – פירמה, החברה שמיתגה בין היתר את כאן, הארץ, רשות הטבע והגנים, לתת ועוד.

מה.

הרצאת השראה
אותיות - או לא להיות

מתי.

יום ראשון 3.5.20 | ט' אייר
בין השעות: 21:00-22:00

איפה.

מהמחשב הביתי
עם קפה ועוגת גבינה 🙂

 'הפורמה' הוא מיזם ללא מטרות רווח   |   ההרצאה מיועדת למעצבים ומעצבות בעלי ניסיון בתחום   |   עלות: 18 ש"ח

הוקם בחדוות יצירה ע״י ריקי ברקוביץ & נעמי גלבך

האירועים

הלב של קהילת הפורמה הוא האירועים - מגוון של סדנאות, הרצאות, וימי עיון המועברים על ידי מעצבים ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה. התכנים תמיד מרתקים ורלוונטיים, והכל באווירה נעימה של שיתוף פעולה, למידה והתפתחות.

המגזין

מגזין הפורמה נותן במה לשיח מעמיק ואיכותי בנושאי עיצוב, ומתעדכן מדי חודש עם מאמרים מרתקים ומעוררי מחשבה מתחומי ידע מגוונים. המגזין עובד בשיתוף פעולה עם כותבים וכותבות מעולים, כדי להפיץ ידע והשראה בקהילה.

ליצירת קשר

יש לכם רעיון שאנחנו חייבים לשמוע?
רוצים לספר לנו איך היה לכם באירוע האחרון? להסביר לנו מה לא בסדר בלוגו שלנו? להשוויץ בעבודה האחרונה שלכם... או סתם לדבר?