עיצוב ומנהיגות

ניהול והובלה של צוותי עיצוב

יום עיון למעצבות - עם רועי ביגר

י"ב אלול

יום ג' | 29.8.2023

9:30-15:30

כולל ארוחת צהריים

250 ₪

במקום 540 ₪

בתפקידנו כמובילי צוותי עיצוב אנו נתקלים באתגרים מסוגים שונים,

צוותי עיצוב עם יכולות גבוהות נבנים על יסודות חזקים הכוללים הגדרת תהליכי עבודה ברורים, ערכים, מטרות ומבנה – מה שמאפשר לצמוח יחד, לפעול ולהשפיע באופן משמעותי.

במהלך יום העיון תקבלו כלים וידע, שיטות ויכולות חשיבה שיעזרו לכם בתפקיד הניהולי והעיצובי שלכם. היום יהיה מלווה בהרצאות, דיונים, סדנה מעשית ושיתופים מהעולם האמיתי והעתידני, שיותירו אתכם בסוף היום עם כלים מעשיים וכלים מחקריים להמשיך לשפר את יכולות הניהול והעיצוב שלכם.

אודות המרצה:

רועי ביגר הוא מעצב תעשייתי, מנהל עיצוב ויזם,  בעבר ראש המסלול לתואר שני לניהול עיצוב וחדשנות בבצלאל. מומחה לחשיבה עיצובית ולפיתוח חדשנות, מילא שורה של תפקידי ניהול עיצוב בכירים בתעשייה בחברות טכנולוגיות עם התמחות ב Home use medical device.

עבודותיו זכו במספר פרסי עיצוב והוא שותף במספר פטנטים. כיום מרצה בכיר לתחומי הניהול בעיצוב, מייעץ לחברות ולסטרטאפים בתהליכי פיתוח חדשנות ובתהליכי עיצוב.

יום לימודים מלא הכולל:

חלק #1

9:30-12:30

התכנסות

צ'ק ליסט לניהול מיטבי

בהרצאות מרתקות נלמד איך בונים את הצוות בצורה נכונה ולטווח ארוך,
איך מנהלים ומובילים צוות עיצוב, איך בונים פרויקט, איך מבינים נכון את הפרויקט ואת הלקוח, שיטות עבודה מומלצות, הגדרת חזון ויעדים, ועוד כלים מעשיים בשביל שתלמדו להוביל את עצמכם ואת האנשים שעובדים סביבכם בצורה אפקטיבית ונעימה.

ארוחת צהריים

12:30-13:15

ארוחת צהריים בשרית עשירה, כשרות העדה החרדית

חלק #2

13:15-15:30

חשיבה ספקולטיבית ככלי להשראה והתפתחות

בסדנה חווייתית ובשיח קבוצתי ננסה לחשוב ולעצב מתוך תפיסה רחבה של אחריות סביבתית בעולם משתנה והבנה של הכוח הטמון בתפישתו כעולם ״מעוצב״.
שאלות כגון ״מה אם״ (what if) ו״איך אפשר״ (how can we) ינחו את הסדנה לעבר חקר של מה שאנו מניחים כבלתי אפשרי בהווה, כבלתי מתקבל על הדעת אך למעשה הוא המציאות החדשה שמעבר לפינה. 
בכדי לעצב את העתיד הניהולי והעיצובי שלנו, עלינו כמעצבים להתנתק מההנחות והאילוצים הקיימים בהווה ולנסות לחלום על עתיד אחר, וממנו לגזור מסקנות להווה; או לחלופין, לחתור תחת מה שאנו מחשיבים כמובן מאליו היום או תחת בעיות שאנו מחשיבים כבלתי פתירות ולדמיין שניתן למצוא להן פתרונות וחלופות.

איפה?

מלון בוטיק הנביאים
רחוב הנביאים 25, ירושלים

מה.

יום עיון
עיצוב ומנהיגות

מתי.

29.8.2023, י"ב אלול
9:30-15:30

איפה.

מלון בוטיק הנביאים
רחוב הנביאים 25
ירושלים

האירוע למעצבות   |   'הפורמה' הוא מיזם ללא מטרות רווח   |   המפגשים מיועדים למעצבות בעלי ניסיון בתחום   |   עלות מסובסדת: 250 ש"ח

הוקם בחדוות יצירה ע״י ריקי ברקוביץ & נעמי גלבך

האירועים

הלב של קהילת הפורמה הוא האירועים - מגוון של סדנאות, הרצאות, וימי עיון המועברים על ידי מעצבים ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה. התכנים תמיד מרתקים ורלוונטיים, והכל באווירה נעימה של שיתוף פעולה, למידה והתפתחות.

המגזין

מגזין הפורמה נותן במה לשיח מעמיק ואיכותי בנושאי עיצוב, ומתעדכן מדי חודש עם מאמרים מרתקים ומעוררי מחשבה מתחומי ידע מגוונים. המגזין עובד בשיתוף פעולה עם כותבים וכותבות מעולים, כדי להפיץ ידע והשראה בקהילה.

ליצירת קשר

יש לכם רעיון שאנחנו חייבים לשמוע?
רוצים לספר לנו איך היה לכם באירוע האחרון? להסביר לנו מה לא בסדר בלוגו שלנו? להשוויץ בעבודה האחרונה שלכם... או סתם לדבר?