תקשורת חזיתית

על יצירה ועיצוב בזמן מלחמה

יום ג' כ׳ שבט

30.01.24

20:30

מהמחשב שלכם בבית

24 ₪

דמי רצינות : )

20:30-21:00

מדימוי לשינוי

רינת הדר

מה הכח שיש למעצבים בתקופה זו ואיך נשתמש בכלים החזותיים שברשותינו על מנת לייצר שינוי ולהשפיע? על הערך של עיצוב בזמן מלחמה, קבלת כלים פרקטיים לצורת חשיבה המניעה לפעולה וכיצד ניתן לייצר מרחבים מסבירים, מנגישים ואף מרפאים דרך אמצעים חזותיים. 

רינת הדר היא מעצבת, יזמית ואוצרת, בעלת סטודיו לעיצוב ומיתוג, בוגרת תואר שני בתקשורת חזותית, בצלאל. מרצה לעיצוב וטיפוגרפיה באקדמיות השונות.

21:00-21:30

כשנגמרות המילים

בת-אל בן חורין

בימים בהם המילים נאלמות ונעלמות, האיור מהדהד את מנעד התחושות. על כוחו של איור ככלי לביטוי מציאות מורכבת מדי, יוזמות האיור השונות שקמו בעקבות אירועי השבעה באוקטובר, ועל מצב.רוח. כתערוכה מתפתחת בהתהוות, תהליך העבודה האוצרותי ומשמעותו.

בת-אל בן חורין היא מאיירת, אוצרת ומפתחת תוכן. מרצה לאיור, מיתוג ותפישה חזותית, כותבת ומאיירת טור אישי במקור ראשון.

21:30-22:00

זיכרון עוטף

עמית טריינין

מיזם איור המבקש להנציח את יופים של ישובים ונופים מחבל הארץ עוטף עזה כפי שהיו לפני האסון בשבת ה-7.10.23 במטרה לגייס תרומות למען תושבי העוטף שנפגעו. במיזם לקחו חלק מרצים בוגרים וסטודנטים,

כל התרומות נאספות באתר הפרויקט ומועברות במלואן לעזרה מיידית לתושבי העוטף. את האיורים ניתן להדפיס גם בדפוס בארי. בחודשיים מאז השקת המיזם נתרמו למעלה מ1,100,000 ש"ח בתרומות.

עמית טריינין הוא ראש תחום איור של בצלאל, מרצה ומאייר.

רגע, כמה פרטים חשובים!

  • ההרצאה אונליין ותועבר ב zoom. ודאו שהתוכנה מותקנת אצליכם
  • הלינק לאירוע יישלח אל תיבת המייל שלכם לאחר סיום ההרשמה.
  • אם התאריך לא פנוי לכם, ועדיין לא רוצים לפספס בשום אופן, תוכלו להירשם ולשלם מראש ולשלוח לנו למייל בקשה מיוחדת לקבל את ההרצאה המוקלטת.

מה.

תקשורת חזיתית

מתי.

כ׳ שבט תשפ"ד
30.01.24

איפה.

מהמחשב הביתי
עם קפה ועוגת גבינה 🙂

 'הפורמה' הוא מיזם ללא מטרות רווח   |   ההרצאה מיועדת למעצבים בעלי ניסיון בתחום   |   עלות: 24 ש"ח

הוקם בחדוות יצירה ע״י ריקי ברקוביץ & נעמי גלבך

האירועים

הלב של קהילת הפורמה הוא האירועים - מגוון של סדנאות, הרצאות, וימי עיון המועברים על ידי מעצבים ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה. התכנים תמיד מרתקים ורלוונטיים, והכל באווירה נעימה של שיתוף פעולה, למידה והתפתחות.

המגזין

מגזין הפורמה נותן במה לשיח מעמיק ואיכותי בנושאי עיצוב, ומתעדכן מדי חודש עם מאמרים מרתקים ומעוררי מחשבה מתחומי ידע מגוונים. המגזין עובד בשיתוף פעולה עם כותבים וכותבות מעולים, כדי להפיץ ידע והשראה בקהילה.

ליצירת קשר

יש לכם רעיון שאנחנו חייבים לשמוע?
רוצים לספר לנו איך היה לכם באירוע האחרון? להסביר לנו מה לא בסדר בלוגו שלנו? להשוויץ בעבודה האחרונה שלכם... או סתם לדבר?