קייס סטאדי #4

לכל עיצוב יש סיפור! גדולי המעצבים באים לשתף אותנו בתהליך

יום ב' ט"ז אלול

12.9.2022

20:30

מהמחשב שלכם בבית

17 ₪

דמי רצינות : )

מפגש רביעי בסדרה

20:30-22:00

לימור פרץ-סמיה

מי הזיז את הגבינה (הירוקה) שלי? ה-redesign של חשבונית ירוקה ותובנות מהדרך

השקת מוצר מחדש הוא תהליך מעמיק, מרתק ומרגש. הסיפור נהיה מורכב יותר כשמדובר במוצר מבוסס עם ממשק אהוב ואינטואיטיבי, וקרוב ל-100K לקוחות משלמים. 
לימור Head of design בחשבונית ירוקה, תבוא לשתף בסיפור העיצוב מחדש של מערכת חשבונית ירוקה, הן מזווית המוצר והן מזווית העיצוב: איך ממוצר שהוא Feature Centered עבר הפוקוס למשתמשים עצמם, איך התגבשו הצוותים ושיטות העבודה ומה למדו בדרך (הקשה).
 
את המהלך הובילו נטלי (מנהלת מוצר בכירה בחברה) ולימור (ראש צוות עיצוב), בהרצאה לימור תתן פוקוס על הפן העיצובי, אך נשמע גם על העבודה של נטלי וצוות המוצר, וכמה חשוב להבין את שתי הצדדים של תהליך העבודה.
 
ההרצאה תיתן כלים פרקטיים, המלצות ותובנות לעבודה בפרויקטים דומים:
  • זיהוי הצורך בשינוי (או למה בכלל לתקן מה שלא מקולקל?)
  • פיצוח שלבי עבודת ה-Redesign: על מה שומרים, ממה נפרדים ומה מחדשים.
  • בחירת הדרך המתאימה לניהול השינוי והתיווך שלו פנימה והחוצה
  • ואיך מייצרים מצפן שישמור על החיבור הרגשי של הלקוחות למערכת.
 
 
לימור פרץ-סמיה מעצבת עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה ולב שנמצא בעיצוב חוויית משתמש.ת. לעיצוב ממשקים הגיעה אחרי דרך שהתחילה בעיצוב טקסטיל, המשיכה לעיצוב גרפי והתפתחה בטבעיות לאפיון ועיצוב מוצרים דיגיטלים. לאורך השנים ניהלה סטודיו עצמאי וליוותה חברות וסטארטאפים מתחומים שונים משלב הרעיון ועד הפיתוח. לאחרונה סיימה לימודי אוצרות לעיצוב בשנקר, ואוצרת פרוייקטים שונים בשעות הפנאי.
בשמונה השנים האחרונות מעצבת את כל מוצרי חשבונית ירוקה (morning), בשנה האחרונה הקימה סטודיו פנימי בחברה וכיום משמשת כ-Head of Design.
בעלת חיבה עמוקה לעצמאים באשר הם, עם חלום לוחמני למגר את תרבות השוטף +++. 
 

רגע, כמה פרטים חשובים!

  • ההרצאה אונליין ותועבר ב zoom. ודאו שהתוכנה מותקנת אצליכם
  • הלינק לאירוע יישלח אל תיבת המייל שלכם לאחר סיום ההרשמה.
  • אם התאריך לא פנוי לכם, ועדיין לא רוצים לפספס בשום אופן, תוכלו להירשם ולשלם מראש ולשלוח לנו למייל בקשה מיוחדת לקבל את ההרצאה המוקלטת.

על סדרת המפגשים 'קייס סטאדי' של הפורמה

Case Stuty (ובעברית, חקר מקרה) הוא תיעוד ושיתוף של תהליך, מהתחלתו ועד סופו. המונח נלקח מעולמות הרפואה המחקריים, אך כיום משמש תחומים רבים ושונים כאשר רוצים להציג אסטרטגיה וכתיבת מקרי בוחן מבריקים.

ראשי הפרקים בו יעסקו בד"כ קייס סטאדי יהיו: רקע כללי, הבעיה, המחקר, המוצר/השירות שניתן, והתוצאות בשטח.

בסדרת המפגשים 'קייס סטאדי' אנחנו מארחים את בכירי המעצבים בישראל, שיבואו לשתף אותנו בתהליכים שנעשו לפרויקטים משמעותיים בסטודיו, הם ישתפו אותנו מתהליכי המחקר, האסטרטגיה, דרך שלבי העיצוב ועד להטמעה.

מכל סיפור נקבל השראה ונרחיב אופקים, נהיה שותפים אל מאחורי הקלעים של התהליך. נלמד פרקטיקה מעשית מגדולי המעצבים, ונראה איך הם עושים את זה בסטודיו.

.

מה.

סדרת מפגשים
קייס סטאדי

מתי.

י"ז אלול תשפ"ב
12.9.2022

איפה.

מהמחשב הביתי
עם קפה ועוגת גבינה 🙂

 'הפורמה' הוא מיזם ללא מטרות רווח   |   ההרצאה מיועדת למעצבים בעלי ניסיון בתחום   |   עלות: 17 ש"ח

הוקם בחדוות יצירה ע״י ריקי ברקוביץ & נעמי גלבך

האירועים

הלב של קהילת הפורמה הוא האירועים - מגוון של סדנאות, הרצאות, וימי עיון המועברים על ידי מעצבים ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה. התכנים תמיד מרתקים ורלוונטיים, והכל באווירה נעימה של שיתוף פעולה, למידה והתפתחות.

המגזין

מגזין הפורמה נותן במה לשיח מעמיק ואיכותי בנושאי עיצוב, ומתעדכן מדי חודש עם מאמרים מרתקים ומעוררי מחשבה מתחומי ידע מגוונים. המגזין עובד בשיתוף פעולה עם כותבים וכותבות מעולים, כדי להפיץ ידע והשראה בקהילה.

ליצירת קשר

יש לכם רעיון שאנחנו חייבים לשמוע?
רוצים לספר לנו איך היה לכם באירוע האחרון? להסביר לנו מה לא בסדר בלוגו שלנו? להשוויץ בעבודה האחרונה שלכם... או סתם לדבר?