קייס סטאדי #3

לכל עיצוב יש סיפור! גדולי המעצבים באים לשתף אותנו בתהליך

יום ג' כ"ט סיון

28.6.2022

20:30

מהמחשב שלכם בבית

17 ₪

דמי רצינות : )

Case Stuty (ובעברית, חקר מקרה) הוא תיעוד ושיתוף של תהליך, מהתחלתו ועד סופו. המונח נלקח מעולמות הרפואה המחקריים, אך כיום משמש תחומים רבים ושונים כאשר רוצים להציג אסטרטגיה וכתיבת מקרי בוחן מבריקים.

ראשי הפרקים בו יעסקו בד"כ קייס סטאדי יהיו: רקע כללי, הבעיה, המחקר, המוצר/השירות שניתן, והתוצאות בשטח.

בסדרת המפגשים 'קייס סטאדי' נארח את בכירי המעצבים בישראל, שיבואו לשתף אותנו בתהליכים שנעשו לפרויקטים משמעותיים בסטודיו, הם ישתפו אותנו מתהליכי המחקר, האסטרטגיה, דרך שלבי העיצוב ועד להטמעה.

מכל סיפור נקבל השראה ונרחיב אופקים, נהיה שותפים אל מאחורי הקלעים של התהליך. נלמד פרקטיקה מעשית מגדולי המעצבים, ונראה איך הם עושים את זה בסטודיו.

מפגש שלישי בסדרה

20:30-22:00

מעיין רשף-ריבן

מ-0 ל-100. איך יוצרים מותג חדש מרעיון למציאות.

קיבעון מחשבתי הוא אויבו של כל אדם יצירתי, בהרצאה מעיין תפתח ב 3 כלים פרקטיים לשחרור מתקיעות יצירתית, על מנת לפתח פתרונות יצירתיים יוצאי דופן, ותמשיך בסיפורה של חברת ליברה, שמתמודדת בעולם משתנה בה חברות טכנולוגיה מערערות את הסדר הישן ומשנות הרגלי צריכה של מליוני אנשים בכל תחומי החיים. 

גם בעולמות מוסדיים ומסורתיים כמו עולם הביטוח שמתעסק בכסף שלנו מתחוללת רעידת אדמה. הסיפור של ליברה הוא סיפור יוצא דופן על שחקן חדש ובועט בעולם מסורתי ומנומנם שהצליח לשנות סדרי עולם ולהביא לשינוי בשוק חברות הביטוח.

איך יוצרים בולטות ונועזות כדי להביא בשורה חדשה לעולם, בקטגוריה שמקדשת ביטחון ושמרנות?
מ-0 לשווי של 450 מליון שקל בתוך 4 שנים, איך הפכה ליברה לסיפור הצלחה שיווקי ומותגי.

מעיין היא מנכ"לית ובעלים shake design, מעצבת זוכת פרסים, נבחרה ל״40 הצעירים המבטיחים מתחת לגיל 40״ של דה מרקר, בוגרת המחלקה לתקשורת חזותית בבצלאל.

משנת 2010 מייסדת shake design , חברת מיתוג ועיצוב מולטי דיציפלינארית, מתמחה בפיתוח שפות מותג במגוון פלטפורמות שיווקיות, החל מאסטרטגיה שיווקית, ניימינג, בניית שפת מותג, עיצוב אריזות, נוכחות מדף אוף ליין ואון ליין, מיתוג ונכסים דיגיטלים, אתרי סחר ועוד.

החברה מנהלת מעל ל100 פרוייקטים בארץ ובחו״ל, מובילה נבחרת מעצבים וטאלנטים מכל קשת פתרונות העיצוב, מעצבי מיתוג, מעצבי קונספט, מעצבי UI\Ux, מאיירים ואומני עיצוב בתנועה ואנימציה, מהארץ ומחו״ל.

בעשר השנים האחרונות אחראית על מיתוג עשרות מותגים מנצחים, יצירת ספרי מותג לחברות המובילות במשק, ועיצוב אלפי מוצרים הנמכרים בארץ ולשוק הבינלאומי. בין לקוחותיה סודה סטרים, ליברה, שטראוס גרופ , שטראוס עלית מחלבה ,קפה עלית ומזון טרי, אלדר שיווק, קבוצת עזריאלי, יקבי כרמל, טמפו ועוד רבים נוספים.

shakedesign.co.il

 

רגע, כמה פרטים חשובים!

  • ההרצאה אונליין ותועבר ב zoom. ודאו שהתוכנה מותקנת אצליכם
  • הלינק לאירוע יישלח אל תיבת המייל שלכם לאחר סיום ההרשמה.
  • אם התאריך לא פנוי לכם, ועדיין לא רוצים לפספס בשום אופן, תוכלו להירשם ולשלם מראש ולשלוח לנו למייל בקשה מיוחדת לקבל את ההרצאה המוקלטת.

.

מה.

סדרת מפגשים
קייס סטאדי

מתי.

כ"ט סיון תשפ"ב
28.6.2022

איפה.

מהמחשב הביתי
עם קפה ועוגת גבינה 🙂

 'הפורמה' הוא מיזם ללא מטרות רווח   |   ההרצאה מיועדת למעצבים בעלי ניסיון בתחום   |   עלות: 17 ש"ח

הוקם בחדוות יצירה ע״י ריקי ברקוביץ & נעמי גלבך

האירועים

הלב של קהילת הפורמה הוא האירועים - מגוון של סדנאות, הרצאות, וימי עיון המועברים על ידי מעצבים ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה. התכנים תמיד מרתקים ורלוונטיים, והכל באווירה נעימה של שיתוף פעולה, למידה והתפתחות.

המגזין

מגזין הפורמה נותן במה לשיח מעמיק ואיכותי בנושאי עיצוב, ומתעדכן מדי חודש עם מאמרים מרתקים ומעוררי מחשבה מתחומי ידע מגוונים. המגזין עובד בשיתוף פעולה עם כותבים וכותבות מעולים, כדי להפיץ ידע והשראה בקהילה.

ליצירת קשר

יש לכם רעיון שאנחנו חייבים לשמוע?
רוצים לספר לנו איך היה לכם באירוע האחרון? להסביר לנו מה לא בסדר בלוגו שלנו? להשוויץ בעבודה האחרונה שלכם... או סתם לדבר?